Choď na obsah Choď na menu
 


Čím ho zaujať?

23. 12. 2010
Aj vy mávate často svojho vysnívaného na očiach? Chcete ho zaujať aby vás pozval na rande? Mladé dievčatá sú v tomto často nesvoje a vháňané do situácii kde niesú samé sebou. Ako tomuto predísť a zaujať? Poďme si to ukázať na situáciach ktoré sa stávajú čoraz bežnejšie.
 
 
 

Ak sa podáva alkohol


Ak sa bude podávať alkohol a vy určite nepijete, nemali by ste nasilu pre ním piť ak nechcete. Môžno práve nemá rád keď jeho dievča holduje alkoholu. Ak je opak pravdou radšej sa mu vyhýbajte takého nepotrebujete. Ak si občas vypijete dajte si len decentne aby ste pôsobili ako zábavná žena ale so svojími zábranami. To ocení každý, pretože muži nemajú radi ženy bez zábram, možno len malá výnimka.

Nebuďte vulgárna

Ak sa ocitnete v spoločnosti kde sa vyjadruje vulgárne, často tu prekvapíte svojim slušným správaním. A určite očaríte aj vášho princa. Pretože niektoré ženy si myslia, že keď sa budú správať ako skupina zapadnú. Možno zapadnú, ale neoslnia. Pre mužov sú takéto slušné ženy sexi.
 

Keď príde reč o sexe

Vyjadrujte sa tak aby ste nepôsobila ako ľahká žena. Nie každý to pochopí ako to myslíte. Nevymýšľajte si, pretože to každý pozná. Vaše búrlivé sexuálne zážitky si nechajte pre vaše priateľky pri kávičke, pretože takto oslníte muža možno na jednu noc, nie na vzťah.
 

Nehanbite sa povedať NIE

Často sa ženy prispôsobujú aj veciam, ktoré sú im nepríjemné, len aby zaujali muža svojich snov. Je to chyba, pretože musíte dať najavo, že ste sebavedomá žena čo má svoje priority a vie čo chce a čo nie. Aj keď niekedy sa kompromisu nevyhnete, vtedy nebuďte zbytočne tvrdohlavá.
 

Oslnte vtipom

Nieje nič účinnejšie ako dobrá hláška. Tá často zakryje aj tie najsexi ženy v okolí, pretože žena so zmyslom pre humor je to čo muži najviac vyhľadávajú.

ZDROJ: www.dievcata.blog.cz

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.