Choď na obsah Choď na menu
 


Madonna hľadá modelky pre svoju kolekciu!

23. 1. 2011

Táto popdiva mätie svojimi outfitmi hlavy fanúšikov už niekoľko rokov. Raz príde ako dokonalá modelka a inokedy ľudia nestačia žasnúť, čo si to na seba navliekla. Veľký rozruch potom spôsobila novinka, ktorá potvrdila informácie o založení jej vlastnej značky. Korunou všetkého je, že na nových modeloch sa bude podieľať aj Madonnina dcéra Lourdes.

Najsexy dievča

Len nedávno pribudol na stránky speváčkinej kolekcie Material Girl inzerát, v ktorom zúfalo hľadajú novú tvár značky. Mal by to byť podľa nich niekto jedinečný, kto dokáže vystihnúť podstatu ich filozofie. Toto dievča by malo jasne vytŕčať z radu a malo by byť najsexy bytosťou v okolí. Zdá sa, že o vyvolenej už majú vo firme konkrétnejšie predstavy. Fanúšikom totiž ponúkli možnosť tipovať, kto sa podľa nich stane budúcou Material Girl.

K tomu vedie aj ďalšia indícia, že by to mohla byť ďalšia známa tvár, pretože inak by po správnom mene ľudia pátrali zbytočne.

Zmes štýlov

Prvý plán bol zákazníčkam ponúknuť spomienky na osemdesiate roky, ktoré plánovali opäť pretlačiť na výslnie. Tento tip Madonne celkom vyšiel, pretože inšpirácie v poslednej sezóne sa uberali presne týmto smerom.

Ďalšou zaujímavosťou, ktorú sa teda popdiva snaží priniesť je kombinovanie netradičných materiálov a štýlov. Výsledkom sú kombinácie čipky s flanelom alebo plédu s kožou. Všetko je vraj odrazom názoru mladučkej Lourdes. I preto je bohatá na farebnú pestrosť a využíva intenzívne odtiene.

Madonna však nezabudla podotknúť, že konečný výsledok je vizitkou ich vzájomného doplnenia sa a vynikajúcej spolupráce. Zároveň sa snaží byť cenovo prístupnou širokej verejnosti. Spokojné zákazníčky v kolekcii nájdu modely už od dvanástich dolárov.

Expanduje do Kanady

Doteraz bola značka určená tým, ktoré obľubujú mladistvý štýl, predávaná len v amerických obchodoch. Ostatné záujemkyne si mohli tovar objednať aspoň prostredníctvom internetového predaja. Na sklonku roka sa však Madonnina línia posunula v raste o kúsok ďalej. Práva na jej distribuovanie odkúpila kanadská firma The Bay. Do jej predajní sa má dostať už na túto jar.

Zástupcovia tejto značky sa vyjadrili, že sú mimoriadne spokojní touto spoluprácou. Pomocou línie Material Girl ponúknu svojim zákazníčkam štýl nedoceniteľnej hodnoty. Ich predaj už v Kanade podporí aj nová tvár Madonninej módy. Možno aj ona podporí túto značku v jej raste a pomôže jej preraziť aj do Európy.

 

Zdroj: www.aktuality.sk (www.diva.sk)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super!!

(Sisa, 1. 2. 2011 9:45)

cool clanok :)

.....

(Olča, 28. 1. 2011 16:39)

Najsexy asi len vtedy, keď poprosí extra super grafikov aby ju vyretušovali :D

.........

(miša, 25. 1. 2011 19:01)

super clanok...

obiehacka

(Alč,Šusi, 24. 1. 2011 18:07)

ahoj obiehame a inavc pekny clanok :))

Ona

(Xara, 24. 1. 2011 16:37)

Onaj má krásnu kolekciu. Až nato že jedno tričko sami páči... je to na nete. Donesieme si ho z Milána:)A stojí 98 euro! Veľa že? nevedela som žebude také rahé ale to je ešte v pohode

sorry...

(Roxy, 24. 1. 2011 15:00)

...,ale na Madonu mám len jedno: Chcela stará mladou byť!