Choď na obsah Choď na menu
 


Voňajte v lete čo najdlhšie

29. 1. 2011

Toaletky vs. parfum
Výrobcovia vôní ponúkajú na leto limitované letné edície, ktoré sú oproti klasickým vyhotoveniam bohatšie na kvetinové, ovocné a vodné akordy. Tie zabezpečia vôňam sviežosť, po ktorej v lete zúfalo prahneme. Odľahčené verzie v podobe toaletných vôd sú vhodnejšie aj preto, že parfumované vody s vysokým obsahom alkoholu podliehajú na slnku chemickým zmenám. Tým môžu na citlivej pokožke vyvolať nepekné alergické reakcie. A červené fľaky na krku a dekolte nie sú práve tým, čo by sme okoliu rady odhaľovali.

Kam s ňou?
Najintenzívnejšie sa vôňa rozvíja na pulzových bodoch – za uchom, na krčných tepnách, zápästí, a podkolenných jamkách. Aby ste voňali rovnomerne, rozprášte pred seba voňavý obláčik a vstúpte doň. Voňavé kvapky vám padnú na dekolt, vlasy a ramená a zahalia vás do príjemného odoru.

V žiadnom prípade nezabudnite na vlasy. Vôňa na nich vydrží najdlhšie a pri pohybe sa prenikavo, ale nie obťažujúco šíri do okolia.

Zintenzívnite vôňu deodorantom a telovým mliekom
Najlepší spôsob ako na svojom tele udržať obľúbenú vôňu čo najdlhšie, je zaobstarať si ju v kompletnom sete spolu s deodorantom, telovým mliekom a sprchovým gélom. Tak budete vyvoňaná od hlavy až po päty.

 

Zdroj: www.wanda.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super článok :D

(IzabelQa, 16. 2. 2011 8:19)

super článok :D

(IzabelQa, 16. 2. 2011 8:19)