Choď na obsah Choď na menu
 


Rozbehnime to tu!

27. 1. 2012

K tomuto článku ma donútil článok od Faint zmieňovaný v úvode.

Je tu pár vecí ktoré by sme mohli spraviť aby sa náš webový svet nezrútil ako domček z karát.

1. Všetky pravidlá musia ísť preč!

Myslím tým pravidlá o obiehaní a komentovaní. Ja viem, je to ťažké ale webovanie vždy, opakujem VŽDY bolo o zábave a nie o povinnostiach! Už sa cítim ako úplne na hlavu padnutá že dodržiavam nejaké sprosté pravidlá. Nie som mašina! Okrem toho sami svoje pravidlá nedodržiavate (väčšina) tak prečo by som mala ja? Chápete čo sa tým snažím povedať?

2. Preč s nudnými článkami!

Poviem to takto... je pekné že máme radi celebrity ale nie je to trochu moc? Určite ani vás nebaví na každom kroku čítať to isté nie? Chce to trošku originality. Stačí obehať weby a pozrieť o čom sa ešte nepíše! Je to také jednoduché nie?

 

3. Chce to pomoc!

Toto je skôr prosba... všetky baby ktoré skončili ale sú v pokušení znovu obnoviť web, poďte! My ktoré sme sa vrátili alebo ešte neskočili to sami nezvládneme. Nie je to o tom že by sme nechceli ale uznajte že presvedčiť toľko ľudí je na nás trošku priveľa. Alebo by stačilo šíriť tieto články (môj, Crazy, Faint a ďalšie). Videla som veľa týchto článkov. Vážne to chce len trochu úsilia.

 

Posledné slovo: "Webovanie má byť zábava!"

 

Nessa

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

áno súhlasím

(Faint, 28. 1. 2012 13:48)

lenže baby nado mnou uvedomili ste si že prečo by vám na ten web nikto nechodil? čo takto iné lepšie články?? potom by vám to komentoval...pozrite ja nemám sb body a aj tak mám komentáre pri článku, čo ja viem o pražškej Zoo

Re: áno súhlasím

(*LesLey*, 31. 1. 2012 19:45)

Ale môj web nikoho nezaujíma!

nÓO?? Z polovici pravda

(*Daillys*, 28. 1. 2012 13:32)

No hej

(*LesLey*, 27. 1. 2012 20:26)

Ale potom ho budem mať načo keď sa tam nikto ani nepozrie
0 komentárov dookola tak to nechcem!
Sčasti to je pravda!