Choď na obsah Choď na menu
 


Ahojte! Prvé čo by som vám chcela povedať že ako sa volá moja kamarátka.. volá sa Lena a má trochu.. ako to nazvať, proste jej vlastný štýl!Obrázok

Potom musím povedať že má skvelú mamu, odviezla nás sem ona a za to som jej veľmi vďačná! Bola to dlhá a namáhavá cesta. Ona šoférovala, Lena sedela pri nej a ja som sedela vzadu bez pásu. Bolo to super! Voľne som hompáľala nohami a do vlasou mi šľahal vietor.

Obrázok Keď sme pomaly prichádzali do areálu uvidela som stajne a jazdiarne no koňa som nezazrela :( Hneď ako nás Lenina mama vyložila odišla a nechala nás aj z kuframi pre obrovskou budovou! V hale bol rozpis ako a s kým budeme na izbe a naštastie sme boli spolu. Boli tam s nami ešte dve baby.. po tom ako sme si odložili kufre do izieb bola zahajujúca ceremónia! Na pódium vystúpila riaditeľka.

Obrázok Vôbec sa nehodila k tejto škole! Podľa mňa nevie ani jazdiť... Po krátkom príhovore začala nových študentov deliť na koňov. Všetci vedeli ktoré kone sú najkrajšie. Lena sa dostala na Ann ktorá bola dobrá v drezúre a parkúre. Keď prišlo na rad moje meno z napätím som očakávala meno koňa. "A meno koňa je..."

/Pokračovanie nabudúce!/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

-----------

(IzabelQa, 16. 2. 2011 8:36)

Zaujímavý článok :D

wooow

(Olča, 3. 2. 2011 18:22)

Dobree :) Zaujímavé, teším sa na druhé časti

Nessa - administrátorka

(Sarah, 1. 2. 2011 20:09)

áno ale tú knihu zbožnujem

kkssss

(Vika123, 1. 2. 2011 17:32)

Mám ešte od detstva rovnaké auto pre bárbiny... xD

Pre Sarah

(Nessa - administrátorka, 1. 2. 2011 8:23)

Hej... akurát ona nebude čarodejnica xD

heh

(sarah, 31. 1. 2011 21:16)

trosku to je ako z čarodejnice z jazdeckej skoly